Listopad 2009

Elevanse Diary 2.4 New Moon ://

28. listopadu 2009 v 14:56 | Elevanse |  Diary

Tak strašně ráda bych vyrazila do kina na New Moon. Ale nemám s kým :( Asi by to chtělo s nějakou kámoškou, jenže nikdo nechce :(( Bééé '( Takže jak to dopadne... zase budu muset čekat až to dá někdo na net ;) Byl jste už někdo? Bylo to hezký?

Ještě přidám nějaký články a soutěžky! Tak se těšte ;)

Páčko :*

Elevanse Diary 2.3 Slunce svítííí :)

28. listopadu 2009 v 14:02 | Elevanse |  Diary

Děláte si srandu?! :DD Takový sluníčko ale pořád je zima :/ Jéé teď chvíli zahřálo :DD Pro ty co nevědí... tak jsem teď venku na terase a užívám si taky chvíli silné intenzity slunečního záření :P Teď jsem se nadechla a cítím kráásnou vůni mé bundy :D od voňavky... fakt doporučuju - je to náádherná vůně ;) je to voňavka od Chupa Chups - růžová :* vůůůně :* No jináč si budu víkend úžívat domáá. Na facebooku, a TV:D Jinak nehodlám nic jinýho dělatii :) A v pondělá zas do školy :// a rodiče taky přijedou až v pondělí :// zatím takový pařby doma :D héj, myšiii majíí prééé :P Nezávidim... xP Tak páčko. ještě jdu oběhnout lásenQy a pak budu přidávat zase nějaký příspěvky :)

Pá :*

Elevanse Diary 2.2 Zlatá dobrá Miley :)

24. listopadu 2009 v 20:46 | Elevanse |  Diary

Tak Miley Cyrus :) Je velmi nadějná zpěvačka i herečka... Sice jsem neviděla její "Hannah Montana" ale podle ukázek jí herectví jde a o zpěvu ani nemluvě :) Úplně nejvíc se mi líbí od ní písnička 7 things a ještě The climb. Při tom úplně brečim :) jak je to krásný... :) a navíc ona sama o sobě je fakticky krásná... neni žádná vyhublá, ani tlustá. A to je na ní to NEJ!!! Akorát nechápu do furt dělá s tou pusou :D vypadá to fakt hrozně x) a budu si muset někdy watchnout hannu montanu abych mohla posoudit i její herecký výkon ;)

Páčko :*

Elevanse Diary 2.1 Hledání souvislostí :D

24. listopadu 2009 v 20:27 | Elevanse |  Diary

Tak pozór, jdu vyprávět :D Se fákticky těšte, jako... x) No, já s Eliškou jsme šli na Duklu na oběd a potkali jsme žábu. Já řikám: "Eliško! Támhle je žába!" a Eliška na to "Kde? Jo ahá támhle, já myslela jako Žabu ze třídy..." :DD pro pořádek, tak se jmenuje jeden kluk ze třídy ;) Taky padly hlášky jako "Chceš pučit rukavice?", "Jaký krkovice?", "Co to je -krkavice-?" a nakonec jsem se od Elišky dozvěděla, že krkavice je to když krkáš :D xD No sme střelený :D A taky pozór - hledalali jsme souvislosti! Já: "Eliško, no není krásné využívat, vše co se ve škole naučíme v praxi?" no výtlem jak něco :D No a tak jsme začali: "Když chceme udělat azimutální zobrazení boty, musíme mít nějakou rovinu, která se dotýká boty v jednom bodě. Zaprvé máme pólovou, neboli normální polohu. To znamená zobrazení povrchu boty na rovinu, která se dotýká boty v jednom bodě. V bodě, nazývaným pata boty. Za druhé máme rovníkovou neboli příčnou polohu a to znamená zobrazení povrchu boty na rovinu, která se dotýká boty v jednom bodě. V bodě, nazývaným špička boty. No a za třetí máme šikmou polohu a tu dělíme na sečné a tečné zobrazení. Sečné zobrazení znamená to, že uděláme průřez botou a tečné, že jen setřeme povrch boty v libovolných bodech" :D Toto byl zeměpis, kdy byste nevěděli :D A teď společenky... "Vidím modrou ceduli - parkoviště. Á to máme zrakový počitek... Vidíme elektromagnetické vlny, které mají určitou délku. A ta délka nám určí tu jaká to bude barva. V tomto případě to bude modrá. Tato modrá barva je chromatická. Ale existují i achromatické barvy. S těmi se můžeme například setkat při pozorování černobílého obrázku. Receptorem zde máme tyčinky a čípky. Ale při pozorování této cedule využíváme jen čípky, protože pouze ty zachycují chromatické barvy. Kdybychom však měli poruchu čípků, znamenalo by to, že trpíme barvoslepostí. A ta může být dvojího druhu. Za prvé úplná a za druhé částečná = daltonismus. To znamená, že člověk nerozlišuje červenou a zelenou. Takže to sem vůbec nepatří... A význam? Pro nás v podstatě žádný :D" tak takhle my s Eliškou hledáme spojitosti mezi učením a realitou :) No není to překrásné? :DD

Elevanse Diary 2.0 Já a čuprstár :D

24. listopadu 2009 v 20:07 | Elevanse |  Diary

Tak co? Sledujete Česko Slovenskou čuperstár? :D Myslim, že většinou jó :) Nemám-liž pravdu? Tak o tom určitě něco víte... No, tak komu fandíte? :D No dost otázek a jdu kecat. Já od začátku fandila nejvíc: Benovi a Chodúrovi. Jenomže! Chudáček moj Beníček vypad :( Tak už nezbývá nic jenýho než Chodúr ;) Třeba bych v životě nefandila Bagárový... Sic ta poslední písnička - ta vánoční - byla fakticky pěkná, ale podle mne je ještě horší než Lacho a to je co říct ;) Né, tak oni byli všichni celkem v poho :) A ještě bych chěla říct, že se mi vůbec nezamlouvala ta písnička, co zpíval Chodúr minule :/ Proč si sakráá nevybral nějakou hezčí? Třeba tu co měl Honza, nebo Miro? Ta by byla pro jeho kráásný hlas jak ušitá <3 On je prostě 100% úža :)

Mějte sááá, děckáá :*

Elevanse Diary 1.9 Zemák - proč?!

22. listopadu 2009 v 10:46 | Elevanse |  Diary

No tak si představte, že dnes mám úplně zvláštní den... Ráno jsem se probudila a řikám si "A jéje, zítra škola :(" no a etě se musim dneska učit zemák a je toho tři p*dele... x(( No ale zase je to jediný co musim udělat :)) A co vy? Jak vy se máte?

Pá :*

Elevanse Diary 1.8 Rodičááák :(

19. listopadu 2009 v 17:48 | Elevanse |  Diary

Today? Totally *shit*! Fyzika, fyzika, čeština, čeština, fyzika, fyzika, oběd, společenky, rodičák :D absolutely shit!!! Nejlepčejší z tohoto as obědík :P Teď čekám na mamču až se vrátí z rodičáku a vyslechnu si :D Jinak... včérá keškování, a nudaaa. Naštěstí zítra --> ráno si pospim (do školy až v devět) --> a konečně konec týdne :D jako by byl maxidlouhej :D

I love...

Pá milááášciii :*

Elevanse Diary 1.7 I love Ben Cristovao <3

16. listopadu 2009 v 20:41 | Elevanse |  Diary


Jesi vypadne můj milowanej Beníček :** tak si mě jako nepřejte!!! :) On je prostě úžasnééj a doufám, že se dostane alespoň do prvních třech míst. Držím strašně moc palečky :**

Pá :**

Elevanse Diary 1.5 Set me free...

13. listopadu 2009 v 15:49 | Elevanse |  Diary

Sedím v křesíílků a poslouchám písničky <3 konkrétně: Set me free a etě Labels or Love :) Its best! Naprosto! :) Máme před sebou čtyří dny volna - éééj! Tak ro rozjedeme, néé? :D Chtěla jsem jít na Bene, ale nemám se tam jak dostat :/ Jinak bych určitě jela... nebo aspoň s Huhem do ixka... ale zatim to vypadá marněě :( Budu doma unuděná... Jenom facebook xD mně zachrání :D A učení x) Tak páčko, a poslouchejte písničky :*

Hoj, moji sonGáčci :*

Elevanse Diary 1.4 I love again <3

11. listopadu 2009 v 17:20 | Elevanse |  Diary

Hujky hujky :) Jsem tu zass... Tentokrát Vám jdu oznámit supér novinku :D Teda ona to novinka jako moc neni, protože už se to stalo několikrát, ale budiž... sem zamilovaná!!! Hah, zas a zas... Znovu a znovu... Jako vždy ;) Jako byste mně neznali xD Tentokrát je to ale děsnej třídní šprt ;) ale musim jako uznat, že mně se líbí :) móc :D Tak já jako radši končim ;) a ještě jedno doporučení... jesi se chcete zasmát a vrátit zpět dětská léta tak si na netu stáhněte písničku Old McDonald had a farm - to je v anglické verzi. A česká: Mcdonald ten si žil. A já si to pořád zpívák :DDD Ó mekdonald ten si žil... híjá híjá hóóú :D Fakt NEJ!

Tak čégo bélo šílénci :*

Elevanse Diary 1.3 Jsem velmi citlivá osoba

8. listopadu 2009 v 21:10 | Elevanse |  Diary
Já jsem hrozně strašně citlivej člověk. Jj, je to pravda. Dokáže mně rozbrečet snad každá smutná písnička nebo smutný film či smutný příběh. Nejhorší je to, když poslouchám třeba nějaký takový příběh s rodiči nebo s přáteli. Je mi blbý se před nimi jen tak rozplakat. Nebylo by mi to vůbec příjemné. Jsem citlivka každým coulem i když tak na první pohled vůbec nevypadám.

Elevanse Diary 1.2 Nefakčí internet! Děěěs :/

8. listopadu 2009 v 20:25 | Elevanse |  Diary

Ahojky mrňata ;) Taky Vám tak nehorázně nefunguje net? To je úplně děsný! Všechny stránky nalejzaj tak pomalu, jako z hnojem a facebook mi už vůbec nefunguje x( A zejtra píšeme moře testůůů :/ Na ten z češtiny jsem našprtaná jak něco :D ale právě moc nevim, jestli vůbec budeme psát xD a tu jednu báji si musim ještě dneska přečíst (resp. poslechnout) no pak na test ze zemáku jsem se moc neučila, protože to umim z minulejch hodin :DD No a na matiku jsem si udělala pár příkládků na odmocniny :DD Už mi docela jdou! No tak rozhodně je to lepší, než na začátku :DD Ano já suvéreně na gymplu z matiky 4 minus xD Jsem to ale střevo :DD ale jako nejsem sama ;) no pak jsem taky debil, protože nemůžu najít klíče x) No jesi se tomu vůbec dá řikat klíče :DD Já tam mám jeden klíč a to od šatny, ale to mám doma ještě jeden náhradní - tak to je v poho, ale měla jsem tam ještě čip na obědy :( Až zejtra pudu do školy, musim pořádně prohlredat skříňku ;)) A nebo si musim čip znova koupit :/ Stojí asi stovku, do ví jesi to ještě nebude s nějakym příplatkem! OMG... Nemáte s tim zkušenosti? :) No sem na to docela zvědavá :DD Hlavně nesmim zapomenout přečíst tu báji!! :)

Tak se tu mějte a pá:*

Elevanse Diary 1.1 Dneska to rozjedem :D

7. listopadu 2009 v 10:39 | Elevanse |  Diary

Čao :) Takže dneska budu na blogu asi skoro celej den, ptže se nikam nejede a venku je zima... Takže, to rozjedéém, né? :DD Rozhodla jsem se, že na blogu udělám novou rubriku s názvem: Soutěže (nebo competitions - to ještě nvm) no a začnu dělat bleskovky atp. a pokusím se i SON :) Ale to asi až trochu dýle :D Zatím pořád sháním nějaký crazy_affs ;) Kdyby ste měli sebemenší zájem určitě napište :) Taky budu mocmoc ráda, když hlásnete v "Hot or not" - právě tam je Miley Cyrus :)
Díky moc :)

Páčko :*

Elevanse Diary 1.0 Kdo by měl rád chemijů

6. listopadu 2009 v 21:01 | Elevanse |  Diary

No představte si to... zase se totálně zasekal facebook a já nemám co dělat :/ Tak zase píšu ;) Dneska jsme psali písemku z chemie a jsem docela zvědavá, co já - frajerka, dostanu :D No ono v tý písemce bylo totiž úplně něco jinýho, než jsem se učila :D Ale tak bylo tam za a) za b) atp. Takže co? Tipovací soutěž :D Ale jako náhodou - něco vim určitě, že mám dobře ;) Ehm, no... jednu věc?! :D A o němčině, jsem byla zkoušená a musela jsem plynule vyprávět o své škole a třídě :D A to jsem tedy uměla trochu lépe než chemii, takže za jedna ;) A musím se ještě svěřit s tím, že v pondělí nám odpadnou poslední dvě hodiny :D to je žůžo :) aspoň budu moct pařit mafia wars a pet society na facebooku ;) Tak se tady mějte, Vaše Elevanse

Pá, budulínci :*

Elevanse Diary 0.9 Pan T.P.

5. listopadu 2009 v 21:54 | Elevanse |  Diary

Do mojí třídy chodí jeden kluk - T.P. A tento kluk mně tak nehorázně štve, že bych mu nejraději nakopala pr*** :) Ale já to myslim vážně! On je nesympatickej, hnusnej, divnej, zvláštní, šprt! A hlavně, že se on do mně naváží, jak se děsně šprtám a pak dostane 1 a 2 z testu z angličtiny. A když jsem mu tohleto řekla, tak se z toho zase vyvlíknul. No já ho nesnáášíííím. Zabít, zakopat! No řekněte sami! Nejdříve nabaluje mně, a když ho odmítnu, tak leze za jinou. Né, že bych jako žárlila, ale je strašnej děvkař. Fákt ho upřímně nesnáším!! A vy už víte proč...

Pohlavek všem debilům a páčko všem normálním :*

Elevanse Diary 0.8 Paradoxy - bléé

4. listopadu 2009 v 18:19 | Elevanse - malí paradoxííík ;o) |  Diary

"V malém městě je jediný holič, který holí právě ty muže ve městě, kteří se neholí sami. Takové město ovšem nemůže existovat, neboť zde opět dochází ke sporu: Holí holič sám sebe? Sám sebe má holit právě tehdy, když sám sebe holit nebude."
Buď to bude tím, že se mi nechce přemýšlet, nebo je tohle vážně mocmoc uhozený :D Tak zas takhle geniální nejsem, abych tohle pochopila xD No zkuste to i vy a uvidíte, že to prostě nejde:D
Kdyby Vás něco takovýho hodně zajímalo tak to hledejte pod klíčovým slovem: paradox. Tohleto, co jsem Vám sem napsala je
paradox holiče. Ale existuje i lháře atp. Ale jak už jsem napsala, pro mně to teda rozhodně neni :D

Pá :* Váš paradox Elevanse :D

Elevanse Diary 0.7 Tywé! Je mi patnáct :D Juchů

4. listopadu 2009 v 17:56 | Elevanse :* patnáctiletá xD - jsem prdlouš ;) |  Diary

No světe div se... je mi 15! Už jsem se konečně dočkala - patnáct... Dneska takovej nával přáníček :D A hlavně mám celou upatlanou ruku x)) Ale jsem ráda, že si většina všimla ;) A chci poděkovat hlavně: Barušce, Elišce, Zíťe, Martině, Jakubovi, Tomášovi a Nínuš, za to že si vzpomněli :) Fakt dík =) Jsem ráda, že vím jak na tom s kámošema jsem ;) No nic, nebudu se tady tolik rozplývat (při pomyšlení na T.P.). Tak co mi patnáctka přináší? No pro mně skoro nic x) Akorát budu mít starosti navíc... Jako třeba neztratit občanku xDD Což já jí hned ztratím druhej den, jak se znám :DD Ale jako fakt x))

Tak čest všem patnáctkám! Pá brouci :*

Elevanse Diary 0.6 Nesmrtelné kamarádství

3. listopadu 2009 v 20:30 | Elevanse |  Diary


Co je to vůbec pro Vás kamarádství? Přátelství? To, že se se svou kamarádkou bavíte úplně o všem, kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv? Ne. Omyl. Pravé přátelství je toto: "Už jsem svou kamarádku neviděla hodně dlouho a je mi velmi smutno. Musim jí napsat, co dělá a jak se má." to je teprve přátelství z jedné strany a z druhé strany by mělo vypadat takto: "Jé, ona mi napsala zprávu. Hned si jí jdu přečíst a odpovím. Příště jí musím napsat první já. Jé, píše: Co škola? Je opravdu fajn." Potvrzeno mou zkušeností ;)

Tak pá brouci :*

Elevanse Diary 0.5 Známky nemusí být hororové

3. listopadu 2009 v 19:11 | Elevanse |  Diary
Ahoj, ahoj, ahoj :) Že mám dneska dobrou náladu?? Néé.. ;) No představte si že jsem dostala z fyziky za čtyři, a z matiky za čtyři x) To víte gympl je prostě těžkej :)) Ale za to jsem včéra dostala 1 dvakrát podtržená z češtiny a ještě k tomu pochvalu ;) To všichni čuměli.... že zróvna já mám pochavlu x) což se nestává moc často. Ale jo, jednou se mi to taky už na gymplu stalo. A to ze společenek :)) Takže taky good no. Známky jsou zatim prostě v cajku ;) Co vy?

Pá :*