Červenec 2010

Jsou vaše internetové stránky zajímavé?

30. července 2010 v 10:00 | Elevanse |  Diskuze
Pro některé bude možná těžké zodpovědět na tuto otázku, a proto jsem zde vytvořila test, podle kterého to můžete zjistit. Záleží na mnoha důležitých faktorech, jako je například vzhled blogu, obsah, přehlednost, autorství, atd. Design sám o sobě je taká vizitka blogu, takže je zde dobré vyjádřit vaší osobnost a to, co máte rádi. Já si myslím, že jsem tento bod splnila, protože miluji kočky! :) Dále máme obsah blogu, zda v něm máte to, co vás opravdu zajímá, baví, a to co zajímá a baví ostatní číst. U mne je to deník, fotky, úvahy, diskuze, atd. :) Přehlednost? Tím se myslí dobré pojmenování rubrik, a aby jich nebylo moc, pěkně uspořádané menu - ne dlouhé. To myslím, že jsem splnila částečně. Autorství jsem snad ani neporušila. Ostatní faktory jsou vedlejší. Hlavně musíte komunikovat a komunikovat! Nejvíce se svými pravidelnými čtenáři. Nemám moc v lásce blogy, kde se to jen hemží celebritami, okopírovanými kusovkami, pixelkami a designy. A myslím, že je nemá ani moc v lásce srdce blogu blog.cz, protože by se nemělo jen kopírovat a kopírovat, ale myslet a myslet než budete psát.

Jaký vy na to máte názor?
Co si myslíte o "okopírovaných" blozích?
Patříte na blog.cz do autorských blogů?
Máte rád/a svůj blog?
Co si myslíte o ThOmtOo_StYLu psaní?

Diskutujte! :) ....Elevanse

Homosexuál je člověk, jako každý jiný!

28. července 2010 v 14:00 | Elevanse |  Úvahy
Hm. Homosexualita. Éé, co k tomu říct. Zkrátka a dobře homosexuálů je na světě více a více. Čím to asi bude? V tuto dobu si nedokážu vybavit ani jeden důvod. Je to snad kvůli obrovskému rozvoji lidstva a techniky? Nebo je to kvůli rodičům? Ať je to tak či jinak, být homosexuálem není určitě vůbec lehké. Samozřejmě nemůžeme posuzovat jaké to je, když jsme to nezažili na vlastní kůži, ale lecos říci umíme a můžeme. Vidět dva kluky nebo dvě holky jak se líbají, může některým z nás vyvolat chuť zvracet. Proč tomu tak je? Naše těla se brání proti něčemu, co ještě zcela neznáme. Já, stejně jako většina z vás, si asi nedovedeme představit, že bychom měli nějakou milostnou aféru s člověkem stejného pohlaví, ale co mají dělat oni? Jsou zamilovaní stejně silně jako heterosexuálové. Jen se trochu obávají, že ti druzí je budou odmítat a budou jimi opovrhovat. Vím, že homosexualita je trochu zvláštní, ale měli bychom to respektovat. Přeci má každý právo na lásku. Upřímně je mi občas líto, že ostatní si o nich myslejí bůhví jací nejsou blázni, nebo že nepatří mezi normální lidi. Omyl! Oni jsou úplně normální, ale přitahuje je stejné pohlaví. Proto, když vám homosexualita vadí a vidíte dva homosexuály u sebe, nedejte nijak najevo, že vám to vadí. Oni budou šťastní, že se jim nikdo nerejpe do jejich osobního života. Jaké by vám to bylo, kdybyste byli v jejich kůži? Ano, je to velmi nepříjemné. Proto je berme stejně jako ostatní. Jaký na to máte názor vy?

177. Odpoledne s kámoškama

26. července 2010 v 18:32 | Elevanse |  Diary
 • Taaak, před chvilkou jsem se už vrátila :) Po dlouhém dni mně bolí nohy (hlavně po procestování celého města) a ještě vedro jak blázen. Tak jsem hned skočila do bazénu :) Jaké bylo u vás počasí?
 • Takže to dopadlo nakonec tak, že mně do města vezl děda v půl jedný, k Bille. Tam jsem deset minut čekala na Zdeňku (no dobře, rozhodla jsem se, že jejich jména už odkryju :) a společně jsme pak šli k doktorovi za Eliškou (to je ta, co jí vždycky otravujeme s krtkem - a mimochodem jsme jí zase otravovali xD). Byla pří u očaře pro čočky :) Takže jsme drbali a drbali, zašli jsme do Ovocenky na drink: modrá laguna :d Mňam, bylo to faaakt dobrý. A pak jsme lítali po různých obchodech, byli jsme i v jednom velkém obchodu s oblečením, a tam jsme si vybrali takový super trička s pandou. Všechny tři máme stejný, ale já v modré, Zdeňka v červené a Eliška ve fialové. A rozhodli jsme se, že 1. září půjdeme na gympl právě v těhlech tričkách (teda on je to spíš takový top). V kabince jsme byly asi půl hodiny, takže ty babky a ženský ve frontě byli docela naštvaný :D. A ještě jsme pro nějaký trička na zkoušku lítali, takže všichni měli z nác nervy x) Pak jsme byli v rosmanu a v jenom obchodě, kde prodávají domácí věci, a tam jsem koupila mamce takovou blbost: kamínek s papírkem ke znamení zvěrokruhu (mamka je lev), no a pak jsme byli v bižuterii, v knihkupectví - tam jsem si koupila Chemii v kostce II. (sice to nemáme jako učebnici, ale tyhle vydání "v kostce" jsou strašně dobře napsány - už mám I. díl :)). No když o tom tak mluvím, tak mám přesně sedm učebnic chemie :D A z toho jen dvě potřebujeme ve škole... No nic. A na závěr jsme ještě jednou zašli na drink :D (no prostě blbky xD) do italský cukrárny a tam jsme si dali Esmeraldu :) Byl tam takový kiwový a banánový sirup, prostě mňamka. Akorát podezíráme obsluhu, že nám tam nalila nějakej alkohol, protože když jsme vylezli z cukrárny, tak jsme se děsně motaly :D Jako ožralí xD Samozřejmě jsme cestou na bus šli okolo gymplu :P Taky jsme potkali toho chlapa, jak mu říkáme gorila, a zase jsme měli výtlemy xD A hlavně z jednoho chlapa, kterej šel do nemocnice a úplně byl celej žlutej. Nekecám, fakt! Asi měl žloutenku, ale je pitomost, že by si jen tak pobíhal po městě. Ale fakt měl kůži žlutou, a voči taky, FUJ! x/ Noo a hlavně jsme teda drbali a tak :) Zkrátka pěkný dopoledne, užili jsme si to všechny tři :) A už jsme se domlouvali, že spolu půjdeme zase někam příští týden ;) A co vy jste dnes dělali?
 • Tak se mějteee, zejtra ještě napíšu a pak jsem pryč na pět dní. To zvládnete :P Papááá :*
 • Jo ještě bych zapomněla, tady je ta fotka toho trička :) Líbí?
otestuj.blog.cz

Co je pro tebe "vcítění do druhých"?

25. července 2010 v 16:34 | Elevanse |  Diskuze
Každý z nás je jiný, a je jasné, že budeme mít i odlišné názory. Dokážete se snadno vcítit do druhých lidí? Myslím si, že v životě je to důležité. Ale pouze v extrémních případech, kdy nám vcítění pomůže chápat ostatní. A nejen to. Kdybych měla hovořit sama o sobě, tak řeknu, že jsem úplný extrém. Celý svůj život se vciťuji do druhých a soucítím s nimi, snažím se je pochopit a samozřejmě jim pomoci. V poslední době jsem rozbrečela u: filmu Titanic, filmu Hombre, filmu Souboj Titánů, písni Angels (Morandi), písni Dear Mr President (Pink). Pokud si nejste moc jistí, zda dokážete se vcítit, připravila jsem pro vás takový "test", kde se to můžete dozvědět - tady. Můžete se s námi podělit o váš výsledek. A tím začínám diskuzi, do které se můžete kdokoliv zapojit! :) Budu ráda...

1. Co je pro tebe sousloví: vcítění do druhých?
2. Dokážeš se vcítit?
3. Pokud ano, jak často? Pokud ne, chtěla bys to umět?
4. Myslíš si, že tato vlastnost je dobrá? Proč?

Děkuji!... Elevanse

176. Bráchovi je už 8 (aneb zase další oslava)

25. července 2010 v 12:32 | Elevanse |  Diary
 • Včír ráno jsme si pěkně pospali (teda aspoň já). Vstala jsem si skoro na obídek, kdy jsme měli palačinky s džemem, mňam :d No á po obědě bylo bombardování smskama, protože jsme se s holkama domlouvali kdy a jak pojedeme do města. Už jsme domluvený skoro na všem :) Takžeee už se těším, už zítra :)
 • Odpoledne jsem připravovala chlebíčky na oslavu: veka + pažitková pomazánka + šunka + rajče + okurka :D Okolo pátý hodiny přišli jedny prarodiče, za chvíli druhý. Dali bráchovi dárky. Dostal hromadu oblečení, a samozřejmě nějaký hračky, jako třeba auto na ovládání, plyšový prase :D (teda on to je medvěd, ale brácha tomu říká prase :D), katapult (xD), a jiný kravinky. K večeři jsme udili masíčko, měli jsme k tomu pivo, Kofolu (<3), víno (takže byl vinej střik), meruňku (:D), atd.
 • Jo a neteče nám voda! Teda jako teče, ale ne čistá. Já nevim co ty HOVADA dělaj s tim potrubím, protože máme hnědou vodu a ještě v ní plavou kousíčky kovu xP Blé. Měli by s tim něco dělat. Zatim chodíme do obchodu pro balenou. Jo představte si, že ten obchod je večerka! Jo, chápete to? My jsme taková malá vesnice a máme tam večerku! A ještě pár kroků od baráku xD Skvělý! Sjížděj se tam i lidi s okolních vesnic, protože v širokém okolí žádná večerka neni.
 • No nic, večer jsme pak jedli brambůrky a dívali se na Agenta bez minulosti = kravina; vůbec mně to nezajímalo. V jedenáct jsme šli spát a všichni odjeli. Samozřejmě se celej večer + kus noci kecalo kecalo a kecalo.
 • V úterý jedeme do neděle na Šumavu, takže tu zaaas nebudu :/ Ale tentokrát prostě MUSÍM přednastavit hodně článků! MUSIM A MUSIM! Musim se k tomu donutit. :) Pak tu zase budu (už tentorát dýl :)). Jeden den taky pojedu do Prahy, ale to je ještě zatim daleko.
 • Nezdá se vám, že ty prázdniny nějak strašně rychle utíkaj? Už bude za náma pomalu půlka prázdnin :/ Ach jo...
 • Taak a teď otázky pro vás, ať se taky činíte :D :P Jaký je u vás počasí? Chystáte v nejbližších dnech nějaký výlety nebo dovolený, párty? Jakou knihu jste v poslední době četli? (nebo čtete?) Máte brigádu?

175. Víkend a... Nápady sem!

24. července 2010 v 11:50 | Elevanse |  Diary
 • Ráno bylo vstáváníčko v deset... :P Snídanička a počítáček. Večer bude mega oslava mýho bráchy - ja mu osm. Dárky od nás už dostal a hlavně taky auto na ovládání, který si tak moc přál. Teď se ještě těší na babičky a dědečky. Je oslava, takže jsem samozřejmě musela luxovat, uklízet, dělat chlebíčky, atd. Zkrátka nuda a otrava.
 • Začali mně zase bavit nějaký hry na facebooku :D Že já si nedám pokoj. Jo mimochodem, nechcete si mně někdo dát do přátel? Kdyby jo, tak napište jméno, já si vás ráda přidám... :) Hrajete taky nějaký hry? Já teď hraju FrontierVille - něco podobnýho jak FarmVille ale je to trochu vylepšený. Pak nějaký FashionWorld, mám i svůj Hotel atd.
 • Takže jsem dočetla toho Bacha: Most Přes Navždy. A začnu nejspíš číst Společenstvo Prstenu od Tolkiena. Ještě mám na plánu Homéra: Odysseova dobrodružství. Jó, já vím, že jsem tuhle kníhu už četla, ale pro mně má prostě takové zvláštní kouzlo. A ještě musím přečíst Othella od Shakespera. Je to dialog, takže bychom to mohli s kámoškama namluvit a možná bysme to dali i sem. Něco pro zábavu :D
 • Bylo pořád samí vedro, vedro, ale najednou bum bác a jsou samí bouřky a prší. Začalo to včera. Brácha se samozřejmě v noci strašně bál, takže s nim musela spát babička :D A jak si užíváte vy tyto dny? Jaké je u vás počasí? U nás teď prší a prší...
 • V neděli mi nejspíš babička půjčí auto a já se zkusím projejct :P To bude prča až si to budu metelit stodvacítkou po poli :D A za mnou zbyde jen prach... :) A v pondělí máme sraz s kámoškama ve městě, tak snaaad nám to vyjde. Jediný dva problémy jsou: Počasí a autobusy. Ony by byly ve městě tak stejně, jenže mně jede autobus mooc brzo nebo zase mooc pozdě :D Ale ještě je možnost, že bych po obědě jela za mamkou do práce do jiného města :D A z toho města právě jedou autobusy pořád, takže bych jela stejně jako ony :) A co vy děláte?
 • Teď už končím. Ve jméně Mary November, Elevanse

Paul Newman

23. července 2010 v 20:16 | Elevanse |  Další postřehy
Ptát se mně, kdo je Paul Newman, se ani neopovažujte! Znát by ho měl popravdě každý, neboť byl výborný herec a režisér (o ostatních povoláních ani nemluvím, neboť tyto přinesly do jeho života vyjímečný zdar). Paul Newman byl idolem našich babiček a své kouzlo zůstalo mezi námi pořád. Schválně se zeptejte své babičky, zda o něm někdy slyšela. Vsadím se, že většina z vás mi to potvrdí. Byl naprosto neodolatelný. Pro mne je stále. Je legendou. Má svojí osobitost, své kouzlo, svůj šarm i ve filmech, které natočil. Byl, je, a vždycky bude pro každou překrásný. Nevyrovná se žádnému mužnému Bradu Pittovi, ani chlapečkovskému Justinu Biebrovi, ani Zacu Efronovi, ani jiným pěkným ;) hercům. A teď se mně, sakra, opovažte ptát, kdo je to Paul Newman!

http://www.mimifroufrou.com/beautyandthesalamander/images/paul-newman.jpg

Za celý svůj život měl pouze dvě ženy! Na to, kolik měli současní herci již žen, je to sakra malé číslo. Navíc s tou jednou, Joanne Woodward, žil okolo 50 let. Není to úžasné? Byla stejně jako on skvělou herečkou. A měli spolu celkem tři děti. Klapalo jim to spolu. Bohužel pak zemřel kvůli karcinomu plic. Zapsal se do světové filmografie jako legenda. Proto by bylo více než dobré, kdybyste o něm alespoň toto věděli.

174. Prázdniny u babičky :P

22. července 2010 v 11:00 | Elevanse |  Diary
 • Popravdě řečeno, myslela jsem si, že k babičce a dědovi ani nepojedu, neboť práce je doma přespříliš a kdo by jezdil k babičce, kde není bazén, když je přes 30°C? Čekala jsem, že se tam budu nudit -> nenudila jsem se.
 • Třikrát jsme jeli do města na nějaký ty nákupy :) Lítali jsme po obchodech s oblečením, po všemožných hračkářstvích (pro bráchu), po drogeriích a také po obchoďácích. Za celý týden a půl jsme navštívili: Billu, Kaufland i Lidl :D
 • Co se týče jídla :D Byly to samé dobrůtky, jako vždy. Akorát jsme snídali, obědvali a večeřili v jinej čas, než jsme doma zvyklí, tudíž jsem si musela zvykat.
 • Dále. Dostala jsem hromadu prášků, které zas musím brát. To víte, kvůli nízkému tlaku a stresu. Prostě toho zas budu brát mega moc.
 • Co jsme dělali u babičky? Bráchovi jsem jednou připravovala stopovanou, pak jsme tam každý den krmili králíčky :) (mají dokonce svá vlastní jména), honili krůty po zahradě :D, já jsem tam konečně přečetla další knížku, trénovala jsem trochu psaní všema deseti (už jen pár písmenek a je to! :)), čubrněli jsme na televizi - hlavně teda večer, pomáhali baičce s děláním buchet, džemů, šťáv atd. :), hráli jsme město moře, a jiný takový hry (i slovní) - byla prostě zábava :), skoro každý večer jsme se sprchovali venku na zahradě (maji tam sprchu) a pozorovali balony, jak lítají po obloze. Bylo jich každý večer strašně, vždyť bylo tak krásně...
 • Každý ráno nás vždy zbudil sousedův kohout ve čtyři ráno :D následovně začali štěkat všechny psi, to probudilo i slepice, které kdákali ostošest, do toho cirkusu se přidali ještě krůty, perličky, husy a krávy. Zkrátka jsme měli každé ráno zologické probuzení :)
 • Děda má takovou "farmu", tak jsme si aspoň užili zvířátek, jelikož doma žádné nemáme :(
 • Teď jdeme s bráchou k babičce na oběd, a odpoledne si budeme užívat v bazéně :)
 • Jak jsem slíbila, mrknu k affs. A co jste dělali vy, když jsem tu nebyla?? :) Papa

Čtěte, lidi, čtěte!

12. července 2010 v 21:12 | Elevanse |  Fotografie
Poslední dobou frčí čtení. Nevěříte? Věřte. :) A právě bych vám chtěla představit knihy, které jsem naposledy četla. Vyfotila jsem si je, protože mně opravdu zaujaly. A myslím si, že vás také zaujmou. Všechny tři vám velmi doporučuji. Kdybyste se rozhodli si je přečíst, byla bych ráda za komentář :) (až knihu přečtete). Tak začneme prvním: Emily Brontë - Na větrné hůrce. Kniha, kteoru zná skoro každý. V některých školách bývá i jako povinnou četbou. Pro koho tato kniha je? Obvzláště pro ty, co se němůžou rozhnodnout, co číst. Také pro ty, kteří nevědí jaký styl mají rádi. Myslím si, že v téhle knize si najde každý své. Historie + trochu romantiky + úvahy, atd. Další dvě knihy jsou od stejného autora: Richarda Bacha. Jsou to Iluze a Most přes navždy. Jsou vhodné zejména pro ty, kteří rádi přemýšlejí. Je to až moc zajímavé a neuvěřitelné. Zkrátka přečtěte si to sami. :)

Heidmühle

11. července 2010 v 18:00 | Elevanse |  Fotografie
Už to bylo nějaký pátek, když jsme byli na Šumavě. A tam jsme se rozhodli, že se vydáme do Německa. Měli jsme zrovna volný den a chuť cestovat, a tak jsme tam jeli. Více vám poví obrázky. Jeli jsme tam autem, a tam byla procházka :) Bylo docela vedro...

173. Pohodička, válení u bazénu

10. července 2010 v 8:20 | Elevanse |  Diary
 • Včera byl parádní den... (mimochodem jsem v posteli a je 8 hodin :P) Celý den jsme se všichni jenom koupali a užívali si slunečního dne. Ráno jsem spala do 9, a pak jsem se koukala na Stefanii. Zbytek dopoledne jsem strávila na netu. K obědu (u babičky) byla kulajda (polévka) a fazole s párkem. Po obědě mně brácha přemluvil, ať s nim dělám angličtinu (nuda), ale pak jsme šli do bazénu. Kam jsme chodili skoro pořád :) Odpoledne přijeli rodiče a taky se k nám přidali. Babička koupila meloun, tak jsme si dali :) Večer taťka začal udit a pozvali jsme i sousedy. Takže u nás byly i malí caparti. Aspoň si měl brácha s kým hrát :P K jedné hře mně přemluvili také.
 • Dnes jen tak hned z postele nevstanu. Protože když mám v posteli net, tak tu vydržím třeba i hodiny :P Jo a málem bych zapomněla. Na zahradě jsme měli nějakou zatoulanou kočku s dvěma koťátkama. Jedno bylo zrzavý a druhý černý. Byly tak roztomilý :* Ale báli se nás. Hned, jak jsme se k nim přiblížili, už pádili pryč :(
 • Zítra odjíždím. Ano, ano, je to tak. Zítra (neděle) jedu s bráchou k babičce. A tam není net, tudíž budu muset zase něco přednastavit :) Budu mít dneska co dělat. Doufám, že to beze mne týden vydržíte ;) Taky prosím pochopte, že nebudu navštěvovat vaše blogy. U babičky budeme určitě hrát různý hry (musim nějaký sbalit s sebou), taky budu něco pařit na laptopu. No když mi na něm nejde net, tak aspoň si něco stáhnu :P Určitě si taky s babičkou vyrazíme do města, a to mi připomíná, že jsem straaašně dlouho nebyla v knihovně. Takže další věc, co sbalit: knížky + průkaz. Jo tak snad to tam bude fajn :)
 • Teď mám dotaz čistě na vás. Ráda bych založila rubriku, která se bude jmenovat diskuze. V ní bych vám položila jednu otázku (do titulku), pak bych v článku na ní zodpověděla podle svýho, a vám bych nechala prostor na odpověď do komentářů. Myslíte si, že by to šlo? Že by vás něco takového bavilo? A psali byste názor? Dík za odpovědi :)
 • No tak já snad půjdu přednastavit nějaký ty články (už). Tak se mějte, čaukyy a užívejte si volna a krásného počasí :*

172. Vysvědčení! Pozdě? Ne. =)

8. července 2010 v 18:41 | Elevanse |  Diary
 • Už mám konečně výzo...! Jooo :D Konečně jsem se dočkala. Mám dvě trojky, několik dvojek a jinak jedničky. No, na gympl to jakštakš de :P Co myslíte?
 • Dnes jsem byla s babičkou a s bráchou na jednom zámku, asi ho nebudete znát, na prohlídce. Bylo to docela fajn, hlavně ta průvodkyně mluvila takovým uspávacím hlasem, že jsem tam málem usnula :D Taky jsme se projeli mašinkou :) ... jde jede mašinka, kouří se jííí z komínka, jede jede do dáli, veze samí ožralí... (nezbláznila jsem se :D) - tak tohle nám tam hráli :D Taky jsme se koukli na místního medvěda a jeli jsme zpět do města. Tam si babička koupila nějaký nutnosti a jelo se domů.
 • Do teď jsme se jenom koupali, tak nebylo moc času na net. Jsem totálně zmáčená, promáčená, vymáčená :D Navíc nám babi koupila dvě nový matračky, tak jsme si je nafoukli a dali si je do bazénu, pak jsem nafoukla míč, velrybu (nebo žralok - nevim co to je) + jsem vytáhla potápěčský brejle se šnorchlem x), takže sranda no :D
 • A jak vy si užíváte krásného slunného dne? Taky v bazéně? Nebo s kamarády?
 • Stáhla jsem si dva nový filmíky: Zatmění a Nezapomeň na mně. Znáte tyhle filmy? Jsou hezký?
 • Dále mám nové affs: Amy.~ . Já už jsem si strašně dlouho nenašla žádné sbé, a tak jsem si řekla, že její blog je pěkný i její články, takže. :)
... Vaše víla Elevanse

Dovolená v Krkonoších

7. července 2010 v 16:43 | Elevanse |  Fotografie
Tak jsem se rozhodla vám sem taky dát nějaké fotky, abyste viděli jak to na té dovolené vypadalo. Fotky jsou ukládané na na ImageShack, protože img.janforman.com se jaksi zasekl. Tak klikněte na celý článek:

171. Dovolená v Krkonoších

6. července 2010 v 18:10 | Elevanse |  Diary
 • Přeci jen jsem se odhodlala k napsání tohoto článku. A že mi to dalo námahy! :) Jsem ráda, že se vám líbí stejné písničky jako mně :)
 • Venku je dneska docela hnusně. Sice trochu svítí slunko, ale jinak je zima jak na podzim :/ Venku si děti hrajou a ječí - nechápu, jak můžou venku vydržet...
 • Tak. Jak už víte byla jsem v té Rokytnici nad Jizerou na dovče. K snídani jsme tam měli švédský stoly = nehorázná žranice :D A k večeři na výběr ze tří jídel. Měli tam samí minutky, takže jsem si dala vždycky to nej :* Musím vám říct, že jsem se spravila asi o 3 kila! x( Hrůza! Za deset dnů o tři kila! A to jsme tam ještě sportovali...
 • Takže jsem byla po dlouhý době v Krkonoších, tak tedy jsme prostě MUSELI vyjít Sněžku - nahoru se šlo docela dobře, ale pak dolu mě šíleně boleli nohy! :/ Pak jsme šli na Kotel, ke prameni Labe, na různé vyhlídky a procházky v okolí. Jednou jsme byli i v Harrachově na Mumlavských vodopádech - tam jsme se nááádherně osvěžili a šli jsme na takovou liščí stezku, kde můj brácha plnil nějaký úkoly. Znáte to? Tam jsem si i koupila náádhernou achátovou geodu. Je fakticky překrásná! Byli jsme i hotelovým minibusem v Polsku, kde byl takový park miniatur. To znamená, že tam byly zmenšeniny nějakých významných staveb: hradů, zámků, ale i kopců, atd. Byla tam i Sněžka :) V tom Polsku jsme byli i u nějakých vodopádů, a tam jsme si musel vzít helmy (kdyby na nás spadl šutr) - takže jsme všichni vypadali jak horníci, a my s bráchou jako pat a mat :D Byla to prča. A v tom Polsku byla ještě třetí zastávka, v nějakom městě: Jelení Gora, a tam jsme prošli historický náměstí a skončili u piva :D Ale nebylo to ledajakéé pivo, bylo nějaký místní a jmenovalo se Tyskie. Zvláštní je tím, že se do něj přidává malinová šťáva. Mm, byla to dobrůtka! Nic jinýho už nechci! :) Až někdy pojedete do Polska - dejte si jí! No to jsem to hodně zkrátila :D Ale abyste si aspoň udělali obrázek :) A co jste dělali vy?
 • Včera jsme byli doma, a dnes když jsem se probudila, tak mi bylo šíleně blbě a hlavně na zvracení! Zřejmě to bylo kvůli změně prostředí. Ani oběd jsem nemohla sníst. Tak jsem se vyspala na hoďku, a pak už bylo všechno dobrý :) Třeba mi chyběl spánek ;)
 • Teď hned se musim donutit k tomu, abych šla změnit design! Hned teď! :D Akorát nevim na jaký téma.... :/ Neporadili byste?
...s láskou Elevanse

170. Jsem tady a zdravá! =)

5. července 2010 v 16:58 | Elevanse |  Diary
 • Nazdárek! Aaaa... Jsem konečně zpátky z dovolené. Byla jsem v Krkonoších, v Rokytnici nad Jizerou. Popis všeho co jsme tam dělali bude až dýl. Teď se jen chci ohlásit že jsem zpátky. Deset dní přeci jen bylo trochu moc. Navíc jsme si tam docela lezli všichni na nervy =D Ale to až ke konci dovči.
 • Takže vám přeju krásné prázdniny, hlavně hodně zábavy, nějakých těch výletů, bláznivých bláznivin =D a prostě si je užijte. Já mám na prázdniny plánu milion =D Možná i půjdu s kámoškama na diskošku, ale zatím pšššt. =) 
 • Taky chci malinko změnit image vlasů =D Takže půjdu ke kadeřnici a možná si dám i trošku tmavší odstín na vlasy =) Co vy?
 • Jak už jsem napsala, ještě vám napíšu jeden článeček o tom, co jsme všechno na tý dovče dělali. Nepamatuju si co jakej den, ale zkusím to nějak sepsat =P A taky jsem si tam zamilovala jednu písničku od Shakiry: Waka waka. A líbí se mi - Eminem: I am not afraid.
 • A jelikož jsem tu dlooouho nebyla tak se vám jdu podívat na blogy, afíska, a zanechat vám koment. Paaaa