282. Co je zas nového

20. září 2011 v 20:20 | Elevanse |  Diary
Škola :/ Už nám pomalu utíká září před očima a já si teprve teď uvědomuju, že je vlastně už po prázdninách a že každej den musím vstávat v 6.15 a pádit do školy. Je to hrozně stereotypní a stereotypii nemám ráda. Každopádně se s tím musím nějak smířit a začít konečně pracovat. Zatím jsem byla již 3 krát zkoušená a několikrát jsme už psali test - celkově: nic moc. Fyzika: 3, chemie: 2, čeština: 2-3, biologie: 2, společenky: 4, angličtina: 1 (za rozhovor :D).
Jóga O:) V rámci mé zaujatosti k indické kultuře jsem se pustila do dalších prvků hinduismu (vlastně i buddhismu), a to jógy. Nikdy sice nebudu jako ti jogíni, kteří dokáží stát na hlavě půl dne, nebo spát ve vodě, ale aspoň se snažím proniknout do toho smyslu a tajemství jógy. Znám také pár cviků např. na bolest hlavy nebo na různé jiné problémy. Součástí knihy, kterou jsem si nedávno půjčila byl také desetitýdenní program cvičení jógy, kdy máš na každý den předurčeny různé cviky (cca 10 cviků + většinou jsou zakončené relaxačními cviky). Zatím to cvičím jen pár dní, ale musím říci, že mi to pomohlo. Nejen, že si perfektně protáhnu tělo, ale také si u toho pročistím mysl. :)
Volný čas :) Co se týká volného času, tak toho moc nemám. Příjdu ze školy, učím se a jdu spát = takže jak vidíte, tak na nějaké koníčky asi nebude moc čas. Trochu času však mám o víkendu. Nakoupila jsem si černé a bílé korálky + special nit. A budu tvořit takové ty náramky přátelství (nebo jak se tomu říká). Až budu mít hotovo, tak je vyfotím a dám sem na blog. :) Pak bych také mohla konečně pokračovat v tom mém vyšívání, protože ho ještě pořád nemám a pletení - to se chci naučit nové techniky a zkusím i uplést ponožky. Zatím jsem jen uháčkovala mámě čepici. :D
Akce :D Tak minulý víkend jsem zašla na pivařské slavnosti k nám do města. Na programu byli různé místní hudební kapely (nejdřív dechovky, které pak pomalu vystřídal rock), bylo tam moře stánků, soutěžení a také se zde konala prohlídka místního pivovaru (samozřejmě :D). Pak byla bráchova oslava = to nebyla skoro žádná akce, neboť se sejdeme jenom celá naše rodina, dáme si večeřičku, chlebíčky brambůrky, pokecáme a jde se domu. :) V neděli jsme ještě měli vedle posvícení. Jinak, si myslím, že nic nového. :)

A teď vás prosím, pokud jste si přečetli článek tak budu ráda za každý komentář + bych byla ráda, kdybyste odpověděli:
1. Můj blog by chtěl nějakou zásadní změnu, co se týče obsahu. Napadá vás něco? Např. zda mám začít se soutěžemi nebo více psát povídky, atd. Zkrátka, co byste chtěli vy. :)
2. Chtěli byste článek o józe? S tím, že bych zveřejnila i nějaké osvědčené techniky a cviky.
3. Co se týče designu, jak byste si ho představovali? Např. jestli chcete přírodní, nebo crazy, nebo nějaký vlastní výroby, atd.

Děkuju moc, Elevanse ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni na jedno ze slov a dozvíš se, kolik máš...

Korun
Kilo
Přátel
Aut
Sourozenců
Zubů
Let

Komentáře

1 *Geminy* *Geminy* | Web | 21. září 2011 v 17:35 | Reagovat

Škola: Že ty společenky jsou tak těžký :D Nebo mám oě střeleného učitele. Heleď ten fyzikář neni tak špatnej :D Mě de bohužel zobrazit jen jeho profilovka. Ty si hodně chytrá a inteligentní, takže to zvládneš ;)
Jóga: No vidiš, taky jsme chtěla dělat jógu,ale znáš mě :D Já jen mluvím a nic z toho. Ale nějaký ty cviky by jsi mohla zveřejnit :)
Volný čas: Páni ty toho stíháš vcelku hodně, koukám, že si na zájmy vždycky najdeš čas :) Jak to ty děláš :D
Akce: Každá akce se počítá i ty jeho narozky :D

1. No mě by se líbilo, kdyby jsi pokračovala v té povídce o těch adoptovaných dětech :)
2. Určitě
3. Takovej, kterej by tě vystihoval :D Typovala bych něco s přírodou ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama