Leden 2012

291. Vítej, zimo!

25. ledna 2012 v 21:59 | Elevanse |  Diary
Nazdárek! :) Tak se konečně problém "partička nebo hory" vyřešil: rodiče pojedou na hory sami a já zůstanu doma. S tím, že ve čtvrtek pojedeme zase večer na partičku a v sobotu nejspíš pojedu se Z. lyžovat. :) Takže vlastně budu mít oboje - je to to nejlepší řešení. ;)
Tento týden byl docela poklidný, protože se již uzavřeli známky a učitelé proto ještě nezkouší, ani nepíšeme žádné písemky. A za to jsem ráda. :) Takže žádný učeníčku a odpadá nám spoustu hodin: třeba dneska jsem měla jen čtyři hodiny a to samé budu mít i zítra. ;D Je to také kvůli tomu, že spousta učitelů je na lyžařských kurzech, takže ve škole nemá kdo učit.
Mám nový design, kterého jste si určitě všimli. Zajímá mně váš názor: líbí se vám? :) Poprosila jsem jednu blogerku, která se vyzná v designech, aby mi udělala nějaký pěkný, jednoduchý a výstižný design - tohle se jí, dle mého názoru, moc povedlo. :)
Připadá mi, že skoro všichni kolem mně mluví pořád jen o sportu. Dokonce i Z! Já zrovna sport moc nemusím, nejsem žádný fanoušek a tak, takže mně tohle téma moc nezajímá. Ale zase se kvůli tomu nemůžu zapojit do diskuze. No nevím a nechápu, co na tom fotbalu/hokeji/tenise vidí. Vy jo?
No takže asi budu končit. Musím také napsat někdy něco jiného než deník. ;) Kdybyste měli nějaký nápad na zajímavý článek (na jakékoliv téma), tak pište! :)

290. Život je plný změn

15. ledna 2012 v 20:59 | Elevanse |  Diary

Ahoj milí malí! :) Oznamuji vám, že se účastním jako "spoluadminka" na tomto blogu. Jeho majitelka Adush je strašně milá, a tak jsem ráda odpověděla na její žádos o spoluadminství. Myslím, že je to docela zajímavá výzva a navíc to bude trochu zábavnější. Neříkám, že mít sama blog je nuda, ale zkrátka jsem chtěla vyzkoušet něco nového. To samozřejmě neznamená, že na tento blog nebudu psát! To v žádném případě. :) Sem budu psát stejně často, jako jsem psala před tím (takže moc často to vlastně není :DD).
Další událost: nejspíš jedeme znovu na partičku! :D Jojo... Tentokrát pojedeme 2. 2. 2012 do toho samého divadla, akorát sedím v 16. řadě (minule to byla 4.), ale podle mně je to taky dobrý. :) Už se strašně moc těšim a taky doufám, že tam vůbec pojedu, protože dneska řekli rodiče, že bychom mohli jet na hory zrovna na ten datum, kdy je partička. :( Buď je překecám, ať tam jedeme jindy, a nebo tam prostě nepojedu. Ale zase mi to potom bude líto, no... Přece tam holky nemůžou na tu partičku sami! :D A navíc komu bych prodala lístek? No on by se někdo určitě našel :D, ale prostě chci jet s nima... Co si myslíte vy?
Vypadá to docela dobře i s mou brigádou. Volala jsem tam a že prý jim mám poslat stručný životopis a oni uvidí. Tak doufám, že se jim "budu líbit" a že mně vezmou. :) Tak mi držte palečky. :)
No to je asi všechno nové, každopádně je toho až až. Blíží se teď pololetí, takže musím dohnat nějaké známky. Zatím mám jistou jedničku jen ze semináře z matiky a tělocviku, tak uvidíme... :)
Elevanse

Pomíjivost

8. ledna 2012 v 20:19 | Elevanse |  Další postřehy


Panebože, toto letí. Skoro jako kdyby to bylo před chvílí - byl pátek, skončila škola a já jsem se těšila na víkend. Víkend utekl jako voda, a teď je znovu neděle večer a já čelím předpondělečnímu traumatu. :/ :D A jak to tak sleduji, tak jsem vypozorovala, že čím jsem starší, tím více mi všechno utíká. Možná to bude tím, že se nezabývám zbytečnými maličkostmi či blbostmi - tzn. nezapínám při těchto věcech mozek, a soustředím se jen na to důležité... Tudíž když nezapínám mozek, tak mi čas uteče rychleji, protože nad tím tak nepřemýšlím.. :D Doufám, že jsem to napsala srozumitelně, a že jste mě pochopili. :D Ale jestli to půjde takhle dál, tak si vezměte, co budu říkat v padesáti? Nebo v šedesáti? Ještě to musím probrat s babičkou! :D
Jsem zvědavá, jaký názor na toto budu mít až budu stará. A hlavně jaký budu mít úsudek nad tím, co mně čeká po smrti. Teď ho mám jednoznačný. Ale změní se? Říká se, že stáří přináší moudrost, ale když já jsem si tolik přesvědčená o svých názorech, které mám teď, že si myslím, že stářím se nic nezmění... No je to prostě takové zvláštní.
To o čem teď povídám se dá shrnout do jedné věty: "Jediné, co opravdu nesnáším je pomíjivost." Protože kvůli ní si vlastně ani nedokážeme užít života. Vše hezké jednou skončí, ale zase nové začne - ale to zase skončí... Prostě pomíjivost. :( Pomíjivost je něco jako: "ani se nenaděješ a zemřeš."
Jéžiš, já se moc omlouvám, to je ale pesimistický článek. :DD Ale je dobré si v tom udělat trochu jasno. :) Někteří lidé, kteří se zabývají náboženstvím, tedy teologové, nebo jen ti, co hledají podstatu žití, tak tvrdí, že neexistuje minulost ani budoucnost, ale že je pouze přítomnost. Takže vše, co se odehrává je jen v přítomnosti. Neumím to nijak logicky vysvětlit, ale když se nad tím zamyslíte, tak na tom něco bude. Zkrátka se to nedá napsat slovy...
Zajímá mně váš názor! :) Co si o tom myslíte? Souhlasíte, nebo ne? Přemýšlíte o těchto věcech anebo raději ne?
Vaše Elevanse! :*

Mé oblíbené blogy a stránky

7. ledna 2012 v 9:52 | Elevanse
Jako asi každý blog, i já mám několik svých oblíbených blogů, kam chodím velmi často a kde komentuji. Pokud i ty by jsi chtěl být mezi nimi, napiš do komentáře. Určitě se ozvu. :)


Oblíbené blogy:
Oblíbené stránky:

I love you, just the way you are!

4. ledna 2012 v 17:38 | Elevanse |  Další postřehy
Já si myslím, že je na světě strašně málo kluků/mužů, kteří dokáží své dívce vyznat lásku, nebo jí alespoň složit kompliment. Holka to prostě potřebuje! :) Já mám též ráda komplimenty, a proto se mi líbí i nádherná písnička od Bruno Mars - Just the way you are. Určitě jí znáte, alespoň z rádií, protože je stále dost hraná. :) Strašně jsem si jí zamilovala, protože je úplně jiná než všechny ostatní a hlavně je taková romantická. Takže vám jí sem hodím i s textem a překladem. Pokud jí vážně neznáte, tak si jí určitě pusťte, nebo si alespoň přečtěte text. :) Je to moje zamilovaná!


TextPřeklad
Oh her eyes, her eyes
Make the stars look like they're not shining
Her hair, her hair
Falls perfectly without her trying

She's so beautiful
And I tell it her every day

Yeah I know, I know
When I compliment her
She wont believe me
And its so, its so
Sad to think she don't see what I see

But every time she asks me do I look okay
I say

When I see your face (face, face)
There's not a thing that I would change
Cause girl, you're amazing
Just the way you are
And when you smile,
The whole world stops and stares for awhile
Because girl you're amazing
Just the way you are

Her lips, her lips
I could kiss them all day if she'd let me
Her laugh, her laugh
She hates but I think its so sexy

She's so beautiful
And I tell it her every day

Oh you know, you know, you know
Id never ask you to change
If perfect is what you're searching for
Then just stay the same

So don't even bother asking
If you look okay
You know I say

When I see your face(face,face)
There's not a thing that I would change
Cause you're amazing
Just the way you are
And when you smile,
The whole world stops and stares for awhile
Because girl you're amazing
Just the way you are

The way you are
The way you are
Girl you're amazing
Just the way you are

When I see your face
There's not a thing that I would change
Cause you're amazing
Just the way you are
And when you smile,
The whole world stops and stares for awhile
Because girl you're amazing
Just the way you are...
Ó její oči, její oči
Donutí hvězdy vypadat jako že nezáří
Její vlasy, její vlasy
Tak dokonalé, bez jakéhokoliv její snahy

Je tak nádherná
Říkám jí to každý den

Já vím, já vím
Že když jí skládám komplimenty
Tak mi nechce věřit
A je to tak, je to tak
smutné, že nevidí to co já

Pokaždé, když se zeptá: vypadám dobře?
Tak řeknu

Když vidím tvou tvář
Není tu nic co bych změnil
Protože jsi úžasná
Přesně taková, jaká jsi
A když se usměješ
celý svět se zastaví a zírá
Protože, holka, ty jsi úžasná
Přesně taková, jaká jsi

Její rty, její rty
Mohl bych je líbat celý den, kdyby mě nechala
Její smích, její smích
Nesnáší ho, ale myslím si, že je sexy

Je tak nádherná
Říkám to každý den

Ó, ty víš, ty víš, ty víš
Že bych nikdy nechtěl, abys něco změnila
Pokud je dokonalost, to co chceš
Tak zůstaň taková, jaká jsi teď

Takže se neobtěžuj ptaním
Jestli vypadáš dobře
Protože víš, že řeknu

Když vidím tvou tvář
Není tu nic co bych změnil
Protože jsi úžasná
Přesně taková, jaká jsi
A když se usměješ
celý svět se zastaví a zírá
Protože, holka, ty jsi úžasná
Přesně taková, jaká jsi

Taková, jaká jsi
Taková, jaká jsi
Holka, ty jsi úžasná
Přesně taková, jaká jsi

Když vidím tvou tvář
Není tu nic co bych změnil
Protože jsi úžasná
Přesně taková, jaká jsi
A když se usměješ
celý svět se zastaví a zírá
Protože, holka, ty jsi úžasná
Přesně taková, jaká jsi...

289. Od Štědrého dne po Nový rok

3. ledna 2012 v 20:59 | Elevanse |  Diary

Nazdar! :) Tak jsem se vzmužila a rozhodla jsem se, že napíši další článek pro vás i vás. ;) Možná i napíšu článek na téma týdne, ale to už bych se vážně překonala. :) Tak se tak dívám na deník, kde jsem naposledy přestala, abych věděla, kde mám pokračovat. A došla jsem naposledy k 23. prosinci, což znamená den před štědrým dnem. Takže mám ještě hooodně co vyprávět. ;) Čti dál.