Únor 2012

4 zásady hubnutí

23. února 2012 v 21:01 | Elevanse |  Pro tvé tělo
Zásady hubnutí:
  1. Mít dostatečný přísun vody - nejvhodnější je z kohoutku (ne balená), vypít alespoň 2 litry v létě a na jaře a 1,5 litru v zimě a na podzim.
  2. Zdravá a vhodná strava - vyvarovat se smaženým jídlům, čokoládám a jiným kakaovým výrobkům (vhodné i pro pleť), jíst víckrát denně po menších porcích, jíst často polévky, zeleninu a ovoce, saláty, dušené maso, rýže, sója, luštěniny, brambory a cokoliv z nich, kus-kus, pít čaj - zelené a ovocné, atp.
  3. Pohyb/sport - min. 3 krát za týden se věnovat aerobnímu cvičení = běh, plavání, skákání přes švihadlo, atp. (+ protažení), dále alespoň 2 krát za týden posilovat (na zformování těla, protože hubnutí bez posilování nemá výsledky), věnovat se více sportům: jízda na kole, plavání, lyžování, běžkaření, bruslení, atp.
  4. Regenerace - i tělo si potřebuje odpočinout a načerpat energii na další cvičení, takže si jednou za týden udělejte relaxační hodinku --> např. pleťová maska, horká koupel, odpočinek v posteli s muzikou, atp.
Doufám, že se vám můj článek líbil a že se budete podle něj řídit, až budete chtít schodit pár kilo. :) Pokud tyto zásady budete dodržovat po delší dobu, výsledky budou účinnější.
Elevanse

Návštěvnost dosáhla 10.000!

19. února 2012 v 8:30 | Elevanse |  Další postřehy
Jsem strašně moc šťasná! :) Udělali jste mi opravdovou radost - návštěvnost včera, tedy dne 19. února 2012, překročila 10.000 uživatelů! Moc si toho vážím, jsem ráda, že chodíte na můj blog, i když někdo, kdo sem příjde, tak nekomentuje. Ale i za takovéhle návštěvy jsem moc a moc vděčná. :) Tak jsem přemýšlela, jakou odměnu bych vám dala a nenapadlo mne nic jiného než jen to, že budu přidávat více článků, více komentovat na vašich blozích a samozřejmě si u mně můžete objednat různé klikací ikonky, interview a spoustu dalšího - stačí jen kliknout na tento odkaz: -->.
Ještě jednou děkuji a především spřáteleným/oblíbeným blogům, které na mne nazapomněli a poslušně komentovali mé články. :)


Mapa Evropy

14. února 2012 v 18:59 | Elevanse |  Programy
Ahoj, ahoj, ahoj! Přicházím s další novinkou: tentokrát se jedná o zcela novou rubriku, kterou jsem věnovala různým odkazům na skvělé programy, hry, atd. Jde o to, že vám stručně, krátce napíšu něco k tématu a to pak podložím nějakým prográmkem, který si můžete zdarma stáhnout a vyzkoušet. Nestrachujte se, nejedná se o žádné placené verze, či warezy, všechno jsou to volně šiřitelné programy. :)
Dnešní program bude zejména pro ty, které baví zeměpis a kteří si rádi študují v mapě a hledají státy, hlavní města, atd. Jde o program "Slepá mapa Evropy", která se spouští sama ve Flash Playeru. Stačí jen když se budete řídit instrukcemi (vše je psané česky) a můžete klikat a tipovat, kde si myslíte, že jsou jednotlivá hlavní města, které vám prográmek vyhodí. :) Je to zároveň zábavné - ve formě krátkého příběhu a také naučné - procvičíte se v hl. městech Evropy. Tak hodně štěstí a můžete se do komentáře pochlubit se svými výsledky z prvního pokusu! :)

292. Zase partička!

10. února 2012 v 10:29 | Elevanse |  Diary
No představte si, zase jsme jeli na partičku! :D Tentokrát jsme si nedělali takové starosti s dopravou, jelikož už jsme takhle jednou jeli, takže jsme si užili více zábavy. Do Prahy jsme přijeli docela včas a navštívili pár obchodů, mimo jiné i HMko - byla tam kolekce "David Beckham." :) No a pak jsme šli přímo do divadla Broadway, kde bylo totálně narváno, vůbec jsme se přes ty lidi nemohli dostat... :D Naštěstí jsme byli v šestnácté řadě, takže jsme dobře viděli. Partičku bohužel nemoderoval Dangl, ale Háma... :) Ale taky mu to šlo, dokonce mi připadalo, že je lepší než ten Dangl. Nejvtipnější byla asi hra Párty, kde hádal Michal a Geňa byl Vřídlo z Karlových Varů, Ondra byl Leoš Mareš a Igor kosmodisk. :D Pak byla dobrá hra Muzikál (zpěv pupků :D) anebo nečekaný telefonát. :) Celý představení bylo úžasný a domů jsme jeli všechny nadšené. :) Prohlídněte si pár fotek z představení (omlouvám se za horší kvalitu):