Duben 2012

Moje zlatíčka

21. dubna 2012 v 10:59 | Elevanse |  Další postřehy
Zlatíčko číslo 1: *Geminy*
-> Pro mně stále WeUn. :)... Je úžasná, hodná, milá, ve svých článcích neuvěřitelně vnímavá, všímavá, odhodlaná něco změnit, stále řeší nové a nové problémy ve svých úvahách, a tak nabádá lidi aby více přemýšleli. Je i chytrá a neuvěřitelně krásná! Úplně pro modeling! Moment, ona už přeci udělala mnoho fotek pro různé agentury! :) Jsi prostě moje holka!! :D Mám moc ráda tvé komenty, protože vím, že vždy čteš mé články, píšeš k věci a přidáváš k tomu svůj názor, a to mám ze všeho nejradši. :) Na svém blogu nic nekopíruješ, píšeš vždy autorsky a umíš se nádherně vyjádřit. Jsem moc šťastná, že jsem při svém "blogování" narazila na tak skvělého človíčka, jako jsi ty. :) Mám tě prostě mooc ráda a doufám, že budeme v kontaktu ještě hodně dlouho a možná můžeme o prázdninách někam zajít. ;)

Zlatíčko číslo 2: Lea-Jennifer
-> S tebou už se z nám také docela dlouho a musím říct, že jsi ke mně byla vždy milá, působila jsi na mně sympaticky. Vždy jsem měla ráda tvé články a stále mám a doufám, že i mít ráda budu. ;) Teď už sice píšeš trochu víc o kosmetice, atp. ale to nevadí, stejně tě svými komentáři nenechám na pokoji :P :D Také tě mám moc ráda, navíc nejspíš jednou budeme bydlet blízko sebe ;D Doufám, že s blogováním vydržíme obě dvě co nejdéle.

Zlatíčko číslo 3: Anee
-> Máš moc zajímavý blog a zajímavé články. A právě to se mi na tobě a tvém blogu nejvíce líbí, ta jakoby "zvláštnost", trochu jiný úhled pohledu na různé situace. Právě proto navštěvuji tvůj blog a čtu tvé články. Miluju i tvoje fotky, protože jsou většinou naprosto originální a nápadité a občas vyvolávají šťastné i nešťastné vzpomínky. Tvůj blog je pro mně takový emocionálnější, a to se mi právě líbí! :)

Zlatíčko číslo 4: Pati
-> Tvůj blog je osobní, píšeš si sem svůj deník, a to se mi líbí. :) Jsem totiž milovnice všech možných deníků a většinou i ráda komentuji svými zážitky, takže to mám na tvém blogu nejraději. Příjdeš mi jako pohodová, přemýšlející a chytrá holčina s talentem pro psaní. :)

Zlatíčko číslo 5: MiMi
-> Mám moc ráda tvůj blog, vždy si s chutí přečtu tvůj deník a skoro pokaždé mi uděláš chuť na pizzu! :DD Ráda i komentuji. Tvůj blog je takový celkově roztomilý, a ráda na něj chodím. :)

Tričko s popisem

20. dubna 2012 v 20:50 | Elevanse |  Móda
Ahoj všichní! Minule jste hlasovali o nejhezčí šaty, dnes budete hlasovat o nejhezčí tričko s nápisem. Vybrala jsem ty, co se mi nejvíce zamlouvaly a vy můžete hlasovat o to nejhezčí! :)

1. Disco

294. Náhodné úspěchy ve škole

2. dubna 2012 v 21:59 | Elevanse |  Diary
Poslední dny mám pocit, jakoby na mě šla nějaká jarní únava. Ve škole jsem úplně mimo, strašně rychle mi utíká čas, připadá mi jako bych pořád spala = prostě takové divné pocity. Máte to taky? Nebo jsem sama takový blázen? :D
SCHOOL = docela úspěch. Z kompozice z matiky jsem dostala 1, což je u mně úspěch protože látku "vektory" jsem moc nechápala. :) Dnes jsem byla zkoušená ze zemáku, tak jsem mu tam blekotala nějaký nesmysly o přírodních rizikách v ČR, pak jsem mu přečetla pár keců z atlasy a představte si, dostala jsem jedna. :D Pak jsem byla zkoušená z matiky a hned na začátku jsem udělala takovou numerickou chybu, takže jsem to měla všechno blbě - vycházeli mi zlomky, kde bylo dole 71. :D Prostě jsem byla smířená s pětkou, když v tom příjde učitelka a řekne: "no chybička se vloudí, ale jinak princip máš v pořádku, hodnotím 1". No já koukala jako vejr. :D Pak jsem byla zkoušená z gramatiky, kde mi přišlo že se mně ptá na věci které se učí na základce, takže jsem dostala 1, přitom on většinou dává horší. No a takhle bych mohla pokračovat dál. Prostě tohle období ABSOLUTNĚ NECHÁPU!! :D (jo a dostala jsem i z fyziky jedničku! a to je co říct)
YESTERDAY = píšeme z poznávačky z ptáků, umím je úplně nazpaměť, takže doufám, že nebudu mít v tu chvíli okno a dám to za jedna. :) Pak se zkouší ze společenek a dějepisu - to doufám, že nebudu, protože od každého umím půlku, na češtinu si dám omluvu, na chemii mám tabulku, na němčinu jsem se sprominutím vy*rala. :D A zítra po škole si pustím partičku, aby mi to trochu zvedlo náladu. Načež se pak budu učit zase na středu. :/ A pak huráááá! Prázdniny. ;) Jak se těšíte? Já úplně strašně moc, konečně budu mít víc času na ostatní věci než jenom učení.

Příště bych snad taky mohla napsat něco o FRIENDS nebo BOYS ;P No nechte se překvapit, Elevanse.