Červen 2012

299. Sportovní kurz

23. června 2012 v 22:46 | Elevanse |  Diary
Tak jsem se vám vrátila zdravá a živá ze sportovního kurzu. :) Pocity mám takové smíšené, protože co se týče náplně kurzu, tak to se mi moc líbilo, ale to "zázemí" bylo úděsné. Vezměte si, že tam byly špinavé sprchy, záchody které ani nešly splachovat, polorozpadlé chatky, u nichž jste vzali za kliku a celá chatka vám zůstala v ruce. :D A to jídlo? Přepepřené... Až se nám z toho všem zvedal žaludek. Ale co by člověk chtěl, v takovém zapadákově... Ale nakonec jsme těch pět dní přežili a vrátili se domů, do čisťoučka, teploučka a klídečku. :)
Bylo nás tam celkem k 90ti studentům z našeho gymplu + 6 učitelů, takže jsme byly docela velká banda. V táboře jsme byli sami, což jsem se ani nedivila. Kdo by tam také jezdil, že. Bydleli jsme v chatkách, blízko u rybníka, ale daleko od veškeré civilizace.
Hráli jsme tam různé míčové hry, např. stolní tenis, softbal, volejbal, badminton, ... Pak jsme samozřejmě běhali orientační běh - asi 3 krát a jednou z toho byl závod. Já ještě se dvěma holkama jsme doběhli jako čtvrtí, takže docela úspěch. :) Pak jsem dostala diplom za třetí místo v ping-pongu a 1. místo ze všech holek ve střelbě ze vzduchovky, což jsem byla překvapená, protože jsem střílela úplně poprvé. I učitel se divil, jak mi to jde. :D Strefila jsem 44 bodů z 50, což je úspěch, protože se střílelo na malinkej terčík ve vzdálenosti asi 6 m. Holky mně chtěji přihlásit na nějakej střeleckej kurz. :D Ale nevim, nevim... Já mám prostě takovej přirozenej talent skoro na všechno. :) Pak jsme taky pádlovali na kanoích (na tom rybníku) a jednou jsme šli do města - cca 5 km.
Takže jsem s kurzem celkem spokojená až teda na tu hygienu... Trochu víc jsem se seznámila s ostatníma, takže fajn. :)