Říjen 2012

*** BLOG JE UZAVŘEN ***

30. října 2012 v 20:26 | Jeny

BLOG JE UZAVŘEN

STÁLE SI MŮŽETE ČÍST ČLÁNKY --> VIZ. ARCHÍV

MAJITELKA OD TEĎ PÍŠE NA BLOGU WWW.TAJ-MAHAL.BLOG.CZ
TĚŠÍ SE NA VÁS! :)
TÍMTO PROSÍM VŠECHNA SB, ABY SE NA TENTO BLOG MRKLY A DO KOMENTÁŘE K JAKÉMUKOLIV ČLÁNKU NAPSALY, ŽE MAJÍ I NADÁLE ZÁJEM BÝT MEZI OBLÍBENÝMI BLOGY - KTERÉ BUDU NAVŠTĚVOVAT JAKO JSEM TO DŘÍVE DĚLALA. :)

DĚKUJI, ELEVANSE


Novinky

14. října 2012 v 14:46 | Elevanse
Omlouvám se za svou neaktivitu, ale čas je neúprosný. :) Proto jsem tu s těmito novinkami:

  1. Tento školní rok maturuji, takže je pro mně důležité se pořádně připravit a šetřit časem právě na učení
  2. Doslova jsem si zamilovala sledování The Big Bang Theory, takže když si chci od učení odpočinout, dívám se právě na tento seriál - proto moc nechodím na blog :)
  3. A za třetí mně blog prostě přestává bavit... :( Chtělo by to nějakou změnu, oživení... Prostě něco nového. Založila jsem si nové stránky, zatím pracuju na designu, ale chci je co nejdříve otevřít. Bude to úplně něco jiného než jsem doposud dělala a psala. :)
Takže jen chci říct, že už na blogu tak často nebudu a tím pádem nebudu mít vůbec čas číst články mých oblíbených blogů, tím se jim moc a moc omlouvám. Ale až bude nový blog hotov, dám vám všem vědět.
Tento blog samozřejmě zapečetím, protože to, co jsem sem všechno napsala, by stálo za nobelovku, tudíž to nechci rušit. Jen prostě ukončím svou aktivitu + vložím odkaz na můj nový blog.
Jaký se vám zdá tento nápad? Nebude vám tato změna vadit? Pište komentáře, návrhy a připomínky. Ráda si je přečtu a odpovím. :)
Elevanse